Cesta do hlubin dívčích srdcí

11. července 2016 v 14:15 | IRONNICK-94
Uznávám, že nadpis tohoto článku může být poněkud matoucí, ale vše vám bude vysvětleno v následujících řádcích. Často se setkávám s tím, že slečny mají nízké sebevědomí na základě toho, že jim někdo řekl, že jsou tlusté. nebo ošklivé a tak dále. Já jsem přesvědčen o tom, že v každé slečně se schovávává kousek princezny, jen se musí najít ten, kdo to uvidí. Víte, možná je pravda, že některé slečny nejsou svým vzhledem uplně modelky, ale to neznamená, že nejsou nádherné.
Krása každé slečny se skrývá v něčem jiném, chce to jen najít někoho, kdo bude ochoten věnovat čas hledání té krásy tam někde hluboko uvnitř. Já věřím tomu, že na každou slečnu někdo takový čeká a proto mi přijde jako hloupost, když se některé dívky mění jen proto, aby se zalíbily svému vysněnému princi. Problém je však v tom, že onen vysněný princ nemusí být vždy ten pravý. Je třeba si uvědomit, že pokud k zaujetí určitého člověka potřebujete změnit sebe, něco je tu špatně. Můj názor je ten, že člověk, kterému na vás záleží vás bude milovat i přes vaše chyby, a možná i právě pro ony chyby. ten pravý nikdy nebude hledět na to, jestli máte pihy, nebo větší nos, nebo na to, kolik vážíte, bude vás milovat prostě proto, že jste. Pravá láska by vždy měla být bezpodmínečná, buď vás dotyčný prostě přijme takovou jaká jste a nebo to prostě není ten pravý.
Spousta z vás by mohla argumentovat tak, že doba je taková jaká je a když nebudete taková jak se po vás vyžaduje, nikdo vás nebude chtít. Opak je pravdou. Čím víc budete sama sebou, tím větší je pravděpodobnost, že ten, kdo se do vás zamiluje bude ten pravý, Možná, že to vyzní jako neuvěřitelné klišé, ale nezáleží na tom, jak vypadáte, ale na tom, co je hluboko uvnitř vás.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 venyfeny venyfeny | 11. července 2016 v 15:02 | Reagovat

Nádherně napsané, kéž by to tak brali všichni. Přiznám se, že i já mám problém s nízkým sebevědomím, ale rozhodla jsem s tím něco dělat a docela se mi to i daří.

2 Eliška Eliška | Web | 11. července 2016 v 15:06 | Reagovat

Ahoj!

Předem se omlouvám za to, že jsem ti nedala 5 hvězd..ale přemáčkla jsem se na telefonu.

Článek precizní a udělalo na mě dojem, že existují i muži, kteří berou fakt, že žena je jen člověk, jako každý ostatní a v každý ženě vidíš něco hezkého.

Toho si fakt cením. Nemůžu říct, že jsem modelka 90/60/90. Jsem spíš taková holka o který si lidi myslí, že je tlustá a když se na sebe pak podívám, nepřijdu si jiná než ostatní. V mém okolí jsou velmi podobné holky a všichni je berou a já nedokážu pochopit, proč neberou mě. Neřekla bych, že jsem tlustá, ale taky nejsem hubená jak proutek :)

Problém dnešní společnosti jen ten, že všude požadují "atraktivní pracovnici" ..co si pod tím pojmem má většina žen představit? Blondýnu s velkýma kozama a mini sukní, aby bylo na co koukat. Když jsem chtěla jít na brigádu do jednoho nejmenovaného obchodu, odradil mě jejich inzerát typu dívka s velikostí 34. To jako fakt? Takže u tebe bych jednou chtěla být asi zaměstnaná pokud ženy bereš tak jak jsi to doopravdy napsal.

A škoda, že takových mužů to nebere stejně jako ty, protože mě mrzí spoustu článků od holek, kteří píší, jak jsou denně uráženi blbými týpky za to, že nejsou modelýny.

Přečetla jsem i jiné články od tebe ale vzhledem k tomu, že jsem byla na mobilu, neokomentovala jsem je. Ukládám si tvůj odkaz a budu  tvé články sledovat.

3 IRONNICK-94 IRONNICK-94 | 11. července 2016 v 15:24 | Reagovat

[2]: Děkuju mockrát :) pokud chceš sledovat moje články, Zde je odkaz na mou facebookovou stránku kam veškeré články dávám: https://www.facebook.com/Ironnick-94-997254620323544/?fref=ts Jsem neskutečně rád za každého, kdo si moje články přečte, tím spíš pokud na ně reaguje takovýmto způsobem, Děkuji ti moc :)

4 IRONNICK-94 IRONNICK-94 | 11. července 2016 v 15:26 | Reagovat

[1]: Děkuji moc, celkem doufám v to, že tenhle článek některým děvčatům otevře oči :)

5 Eliška Eliška | Web | 11. července 2016 v 15:45 | Reagovat

[3]: já sama vím moc dobře, když někdo dokáže zareagovat na to co píšu. Budu se sem vracet opakovaně.

6 IRONNICK-94 IRONNICK-94 | 11. července 2016 v 16:15 | Reagovat

[5]: budu jedině rád :)

7 Jana Jana | E-mail | Web | 12. července 2016 v 9:37 | Reagovat

Článek se mi líbí. Je moc příjemně napsán a líbí se mi, že tak uvažují i jiní muži než jen ten můj. Ovšem on má pravdu zase v tom, že kdybych maličko zhubla (nebo on se ostříhal - z mého pohledu), tak mne tak nějak zase přitahuje víc/já jeho. Ale tak mne napadá, že to je jen o změně. Protože já bych ho měla ráda i s dlouhými vlasy, protože mám ráda jeho, jeho styl jednání, jeho hlas, gesta... :)

Každopádně hezký článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama