vliv homosexuality párů na děti jimi vychovávané

14. července 2016 v 14:17 | IRONNICK-94
Tohle je téma, na které jsem se chtěl vyjádřit už delší dobu, pořádným kopancem k tomu, abych tak učinil však byl až rozhovor s jednou Českou poslankyní, která se ve sněmovně nebála pronést své tvrzení, že pokud se v ČR povolí homosexuálním párům vychovávat děti, povede to k jejich zneužívání. Snad při každé odpovědi této poslankyně na otázky redaktorky jsem nepřestával vycházet z údivu, neboť se nezdráhala přiznat, že většinu informací ze kterých vychází získala na základě ndůvěryhodných webových stránek a nepodložených tvrzeních jednoho občana Norska, ve kterém se už údajně zneužívání dětí homosexuálními páry stalo realitou. Samozřejmě také použila absolutní klišé v podobě tvrzení, že dítě vychovávané homosexuálním párem přebírá vzory od těch, kterými je vychováváno, což musí automaticky v praxi znamenat, že bude homosexuální. Dalším zdrojem, ze kterého tato poslankyně čerpá mají být zprávy sdružení Ruskije materi o kterém je známo, že je používáno k propagandě. Žádná z informací, které byly touto političkou používány jako argumenty při snaze potvrdit své teze nebyla podložena žádnými sociologickými studiemi, což znamená, že veškeré její názory stojí na pouhých domněnkách. Nesmím opomenout její tvrzení, že naprostá většina pedofilních jedinců se skrývá právě v homosexuální komunitě. Tato informace opět nebyla potvrzena žádným důvěryhodným zdrojem. Podle mého názoru je naprosto zcestné tvrdit, že dítě, které bude vychováváno dvěma osobami stejného pohlaví jimi musí být zákonitě sexuálně zneužíváno. Prostě je to holý nesmysl. Zároveň mě neskutečně udivuje, kdo všechno se dnes může dostat do politiky, šířit tak své absurdní názory a vydávat je za fakta. Asi mě nikdy nepřestane překvapovat systém jakým tato země funguje, když absolutní homofob a laik dostane možnost ovlivňovat dění ve státě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym kterého znáš Anonym kterého znáš | 14. července 2016 v 20:31 | Reagovat

Hezky napsáno, ale jaký je vlastně tvůj názor na adopci homosexuálními páry? Vyjádřil jsi se pouze k tomu, že tato žena neví o čem mluví - v čem s tebou naprostou souhlasím, ale - jaký je tvůj názor? Ano? Ne? Čtu tvoje příspěvky a vždy načneš zajímavé téma, ale pouze ho načneš. Nikdy ho nedokončíš, nedáš do toho více pohledů. Zkus nad tím strávit více času. Hlavně to více rozvést.
A odpověď přijde vhod - jaký je vlastně tvůj názor?

2 IRONNICK-94 IRONNICK-94 | 14. července 2016 v 21:08 | Reagovat

[1]: Adoptování dětí homosexuálními páry je podle mě naprosto v pořádku. Bez problémů to funguje ve spoustě jiných zemí a myslím si, že dítě vychovávané homosexuálním párem může mít kolikrát ve svých rodičích mnohem lepší příklad než u některých heterosexuálních párů, takže proč ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama