Červenec 2017

Deníček Asociálního Pseudointelektuála #2

7. července 2017 v 10:19 | IRONNICK-94
Na základě kladných ohlasů na první část zápisků z deníčku asociálního pseudointelektuála jsem se rozhodl uveřejnit dalších pár postřehů, které jsem nasbíral během své cesty mým jinak celkem nudným životem. Doufám, že i toto pokračování se zde dočká alespoň podobné zpětné vazby.

Z deníčku asociálního Pseudointelektuála #10: Vzhledem ke stále vzrůstajícímu počtu mých lesbických kamarádek občas přemýšlím nad tím, že bych se nechal přeoperovat abych si alespoň trochu zvýšil šance, ale podvědomě tuším, že by mi to stejně nepomohlo.

Z deníčku asociálního pseudointelektuála #11: často se setkávám s tím, že mi lidé závidí, že můžu jíst jak se mi zachce a nepřibrat ani deko, zatím co já mám deprese z toho, že jakožto dospělý jedinec po dvacátém roku života vážím tolik, co průměrná patnáctiletá slečna.

Z deníčku asociálního pseudointelektuála #12: Už ani nepočítám kolikrát jsem stál před zrcadlem a v duchu jsem se ptal, jak je možné, že jsem byl jednou z nejrychlejších otcových spermií.

Z deníčku asociálního pseudointelektuála #13: Říká se, že oči jsou okna do duše, s mým šilháním a pár dioptriemi už jde spíše o luxfery.

Z deníčku asociálního pseudointelektuála #14: Vždy jsem toužil po možnosti zkusit herectví. Zklamání přišlo se zjištěním, že se svými tělesnými proporcemi bych mohl hrát možná tak Quasimoda.

Věřím, že i při čtení tohoto článku se pobavíte. Další příspěvek se zde objeví v momentě, kdy se opět ponořím do hlubin vlastní zoufalosti a naleznu tam dostatek natolik absurdních skutečností, aby bylo možno je přetavit v další zápisky do svého deníčku.